شرایط اختصاصی استفاده از خدمات آیوتل در خصوص سرویس و برنامه ی تولید شده توسط کاربران


1. انتشار برنامه یا سرویس تولید شده توسط کاربران و توسعه دهندگان در آیوتل به معنی پذیرش این قوانین و شرایط عمومی استفاده از خدمات آیوتل است. لذا پیش از شروع، قوانین و شرایط را با دقت مطالعه فرمایید. آیوتل خدمات خود را تحت این قوانین و شرایط در اختیار شما می‌گذارد.
2. شما موظفید در ایجاد حساب کاربری خود نهایت صداقت و راستی را در ارائه مشخصات فردی رعایت کنید و در صورت استفاده از هویت جعلی مسئولیت قانونی به عهده شما خواهد بود. در صورت مشخص شدن این موضوع، آیوتل می‌تواند حساب کاربری شما را برای همیشه مسدود کند.
3. سرویس و برنامه ی شما در آیوتل، پیش از انتشار مورد بازبینی قرار می‌گیرد و در صورت تأیید به نمایش در می‌آید. بدیهی است سرویس و برنامه هایی که حاوی موارد زیر باشند، تأیید و منتشر نخواهند شد و شما حق اعتراضی نخواهید داشت:
o موارد آسیب به خود: انجام هرگونه عملی که زندگی شما را به خطر بیندازد یا به شما آسیب فیزیکی وارد کند، ممنوع است.
o آزار و تهدید دیگران: انجام هرگونه عمل آزار دهنده، تهدیدآمیز، هتک حرمت دیگران، گزارش غلط دادن به پلیس یا استفاده از هرگونه سلاح و مواد منفجره و موارد مشابه آن ممنوع است.
o توهین، تبعیض و خشونت: انتشار هرگونه سرویس و برنامه ای که مشوق و ترویج‌دهنده توهین، تبعیض یا خشونت علیه مقدسات، کشور جمهوری‌اسلامی ایران، قومیت، نژاد، جنسیت، سن، توانایی‌های جسمانی یا ذهنی و یا ملیت باشد، ممنوع است.
o انتشار اطلاعات شخصی بدون اجازه: شما اجازه انتشار هیچ‌گونه اطلاعات شخصی از افراد دیگر را بدون کسب اجازه از آن‌ها ندارید.
o قانون کپی رایت: انتشار هرگونه اطلاعات، اسناد و سرویس و برنامه ی دیگران بدون کسب اجازه کتبی از ایشان ممنوع است.
o شرط‌بندی و سواستفاده‌های احتمالی: هرگونه اقدامی جهت دریافت مستقیم یا غیرمستقیم وجه نقد از دیگران، جمع‌آوری اطلاعات دیگران یا ایجاد فضای شرط‌بندی یا هرگونه سواستفاده مالی دیگر از سایر افراد ممنوع است.
o موارد منافی عفت عمومی: هرگونه سرویس و برنامه ی منافی عفت عمومی، اخلاق و یا سرویس و برنامه ی مستهجن و امثال آن
o به کار بردن الفاظ رکیک
o نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی و یا محلی قابل گسترش
o هرگونه مطلب سیاسی و خارج از عرف
o استفاده از هویت جعلی
4. حساب کاربری کاربرانی که موارد بالا را رعایت نکنند، بر اساس تصمیم آیوتل به صورت موقت یا دائم مسدود و تمامی سرویس و برنامه ی ایشان غیر فعال خواهد شد و ایشان حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهند داشت. علاوه بر موارد فوق در صورتی که مشخص و محرز شود که کاربر به نوعی قوانین جاری کشور را نقض کرده نیز حساب کاربری او به صورت دائم غیر فعال خواهد شد.
5. آیوتل می‌تواند در صورت اعلام شکایت از سوی کاربران و یا سایر ذینفعان، تا زمان پاسخگویی شما به عنوان تامین‌کننده سرویس و برنامه و برطرف شدن ابهامات، سرویس و برنامه ی شما را از آیوتل حذف نماید و شما حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهید داشت.
6. نظرات بر روی سرویس و برنامه های منتشر شده شما پیش‌ از انتشار توسط آیوتل مورد بازبینی قرار می‌گیرند و در صورت تأیید به نمایش در می‌آیند. هم‌چنین آیوتل در زمینه تایید، عدم تایید، حذف و یا انتشار نظرات کاربران مختار است.
7. سرویس و برنامه ی شما بر اساس دسته‌ای که انتخاب می‌کنید در لیست قرار می‌گیرد و انتخاب دسته اشتباه باعث ایجاد بی‌نظمی و حذف احتمالی سرویس و برنامه ی شما از لیست‌ خواهد شد. بنابراین در انتخاب دسته‌بندی دقت کامل کنید.
8. در صورت هرگونه تلاش جهت نفوذ، اختلال، دستکاری و یا تغییر در «آیوتل» و برنامه، سرویس و برنامه و خدمات دیجیتال ارایه شده توسط آن از سوی هر شخص حقیقی و حقوقی، امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی و قضایی برای «آیوتل» محفوظ است.
9. تمامی فعالیت‌های آیوتل و عرضه خدمات بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
10. کلیه حقوق مادی و معنوی آیوتل، محفوظ است.