سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران


1. حفظ حریم خصوصی کاربران برای آیوتل بسیار مهم است. از طریق پلتفرم آیوتل و با هدف ارائه خدمات مناسب به کاربران و تهیه گزارشات آماری به منظور توسعه صنعت نرم افزار و سرویس های دیجیتال و رسیدگی به شکایات احتمالی، حق استفاده از اطلاعات زیر برای آیوتل محفوظ است:
o مدل، برند و کد دستگاه، نسخه سیستم عامل، ابعاد صفحه نمایش، فعالیت شبکه بی‌سیم، فعالیت شبکه دیتا، نام اپراتور، نوع شبکه و زبان دستگاه.
2. اطلاعات شخصی کاربران (مانند شماره تلفن، نام و نام خانوادگی، ایمیل و نام کاربری) جز به درخواست رسمی مراجع ذیصلاح قانونی به هیچ وجه در اختیار سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
3. مسئولیت خریدها، جستجوها و به طور کلی تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری هر کاربر صورت می‌گیرد بر عهده شخص اوست و آیوتل هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد. به همین دلیل لازم است در حفظ حساب کاربری خود، تمامی موارد امنیتی را رعایت کنید.
4. هرگونه سوءاستفاده از سرویس‌های آیوتل از جمله، اختلال سرویس‌ها، استفاده از برنامه‌های مخرب و جاسوسی، تلاش برای ورود به حساب‌کاربری دیگران، استفاده از ربات‌ها و هر نوع روش مخرب برای دسترسی به آمار و اطلاعات سایت، برنامه کاربردی و سرویس و برنامه های آن از طریق هر سیستم و شبکه، ایجاد اختلال و تحمیل بار اضافی به هر یک از سرویس‌ها و سرورهای آیوتل و سایر موارد ممنوع است و در صورت مشاهده حساب کاربری متخلف، مسدود و به صورت قانونی پیگیری خواهد شد.
5. تمامی فعالیت‌های آیوتل و عرضه خدمات آن بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
6. کلیه حقوق مادی و معنوی آیوتل، برای شرکت بهپرداز جهان محفوظ است.
7. شرایط عمومی استفاده از خدمات، سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران و سایر ضوابط عمومی آیوتل ممکن است به دلایل مختلف تغییر نمایند و کاربران می‌بایست همواره آخرین نسخه آن را مطالعه نمایند.