سوالات متداول

1. آیوتل چیست؟
آیوتل یک پلتفرم آنلاین سرویس و برنامه‌های دیجیتال است که خدمات متنوعی را برای پاسخگویی به نیاز کاربران ارائه داده و هر کاربر بنابر نیاز خود و با امکان تعریف شرایط می‌تواند برنامه و خدمات مورد نظرش را دریافت نماید.
2. نحوه استفاده از خدمات آیوتل به چه صورت است؟
برای استفاده از خدمات، لازم است در آیوتل ثبت نام کنید، ثبت نام از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه انجام خواهد شد.
3. آیا ثبت نام در آیوتل هزینه دارد؟
خیر. ثبت نام رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای کاربران ندارد. همچنین شما می‌توانید از محصولات رایگان، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای استفاده نمایید. اگر می‌خواهید از محصولات قیمت دار استفاده نمایید، لازم است ابتدا هزینه آن را بپردازید.
4. برای فعال سازی محصولات غیر رایگان از چه روش‌هایی می‌توانم استفاده کنم؟
در حال حاضر از دو روش پرداخت اینترنتی از درگاه بانک و پرداخت از طریق اعتبار آیوتل، می‌توانید خرید انجام دهید. برای پرداخت از طریق اعتبار آیوتل لازم است ابتدا یکبار از طریق درگاه بانکی به مبلغ دلخواه حساب خود را شارژ نمایید. در تلاش هستیم تا روش‌های دیگری را نیز در آینده به سامانه اضافه نماییم.
5. درصورت فعال شدن سرویس یا برنامه، چنانچه اطلاعات گوشی پاك شود و یا گوشی تغییر کند، چگونه می‌توانم مجدد آن را فعال كنم؟ آيا بايد مجددا هزينه خريد پرداخت کنم؟
تمامی برنامه و سرویس‌های فعال شده توسط آیوتل در حساب کاربری شما ثبت می‌شود و لذا می‌توانید بدون کسر هزینه ای نرم افزار را دوباره با همان نام کاربری روی هر گوشی دیگری دریافت کنید.
6. به چه دلیل نظرات من در قسمت دیدگاه‌ها نمایش داده نمی‌شود؟
به منظور حفظ کیفیت قسمت دیدگاه‌ها، نظرات نیازمند بازبینی قبل از انتشار خواهند بود. در نتیجه تایید و انتشار آن‌ها به طور معمول تا چند ساعت به طول می‌انجامد.
7. نسخه موبایلی آیوتل بر روی چه دستگاه‌هایی قابل اجراست؟
نسخه اپلیکیشن آیوتل برای دستگاه‌های اندرویدی با نسخه‌ی اندروید 4.0 و بالاتر طراحی و تولید شده است.
8. چگونه می‌توانیم برنامه‌ای را به دیگران پیشنهاد کنیم؟
پس از انتخاب هر برنامه/ سرویس در آیوتل، می‌توانيد با استفاده از آیکون اشتراک گذاری، لینک سرویس را انتخاب و آن را برای ديگران به هر طریقی که دوست دارید ( پیامک، ایمیل و ...) ارسال كنيد.
9. چگونه می‌توانم در آیوتل برنامه یا سرویس خود را قرار دهم؟
برای این کار کافی است در آیوتل به عنوان تهیه/ارائه کننده ثبت نام نمایید. در قسمت اطلاعات حساب کاربری، درخواست خود را به عنوان ناشر یا تامین کننده ثبت نمایید. برای ثبت نام از آدرس https://iotel.ir استفاده نمایید. پس از ثبت نام، وارد پنل ناشران و تامین کنندگان شده و از طریق منوهای مربوطه، برنامه و سرویس‌های خود را در آیوتل ثبت و عرضه نمایید.
10. چگونه برنامه‌های فعال شده را ببینم؟
برای نمایش لیست برنامه یا سرویس‌های فعال پس از ورود به آیوتل، در قسمت منو ( سمت راست بالا) گزینه «سرویس من» را انتخاب نمایید.

support-1