معرفی و درباره ‌ما

آیوتل بعنوان پلتفرم ارایه خدمات دیجیتال ( Digital Service Platform) شرکت بهپرداز جهان - که به عنوان پیشروی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، افتخار ۲۵ سال خدمت رسانی به نهادهای دولتی، سازمان‌های بزرگ داخلی و شرکت‌های معتبر بین‌المللی را در کارنامه خود دارد- ارایه خدمت می‌کند. ایده IOTel DSP در سال ۱۳۹۵ شکل گرفته و تا به امروز در پی برآورده شدن نیازهای روزمره عموم جامعه کوشیده است. پلتفرم ارایه خدمات دیجیتال آیوتل پلتفرمی برای استفاده از خدمات متنوع کسب‌ وکارهای الکترونیک است که با ایجاد زیرساختی یکپارچه، تعامل بین تامین‌کنندگان و دریافت‌کنندگان خدمات را تسهیل و تسریع می‌‌کند. تامین‌کنندگان خدمات،API خود را در اختیار آیوتل قرار داده و آیوتل با ترکیب و تلفیق APIها، سرویس مناسب را در اختیار کاربر نهایی قرار می‌دهد. در این بستر، از یک طرف دسته‌ای از کسب وکارها یا تامین کنندگان به عنوان تامین‌کننده سرویس فعالیت دارند و در طرف دیگر، دسته‌ای از کاربران نهایی هستند که از ترکیب و تلفیق سرویس‌‌ها توسط ناشر (Publisher) از خدمات آیوتل بهره‌مند می‌شوند. بدین ترتیب سه موجودیت تامین‌کننده سرویس، انتشاردهنده یا ناشر و مشتری نهایی، اجزای اصلیDSP آیوتل را تشکیل می‌دهند.ارزش‌های ما
- یکتایی
ما آیوتلی‌ها شبیه هیچکس نیستیم. بدون هیچ مشابهی. تیمی یکتا داریم، در بازارهای یکتا حضور پیدا می‌کنیم، محصولات و خدمات یکتا ارائه می‎کنیم و به سبک‌ و ‌سیاق خود، فرصت‌های محیطی را شناسایی و به ارزش تبدیل می‌کنیم، حرف ما، حرف است و صداقت را متاعی ارزشمند می‌دانیم.
- چابکی
ما آیوتلی‌ها پویا هستیم و آماده تغییر و تجربه کردن فضاهای جدید. فرصت‌ها را سریع و دقیق می‌شناسیم و در زمان مناسب آن‎ها را به ارزش تبدیل می‌کنیم.
- یادگیری
ما سعی می‌کنیم بر لبه دانش حرکت کنیم، یاد بگیریم، یاد بدهیم و از آموخته‌هایمان، برای تبدیل شدن جهان به جایی برای زندگی بهتر بهره ببریم. ما قدر تجربه‌ها را می‌دانیم و با یادگیری از آن‌ها در مسیر بهترین شدن حرکت می‌کنیم.
- خلق تجربه خوشایند
ما می‌دانیم که همه‌‌ی ما با اعتقادات متفاوت، نقاط قوت و ضعف متنوع، علاقه و فرهنگ‌های مختلف برای بهترین شدن گردهم آمده‌ایم و برای موفقیت باید حال خوب خلق کنیم، هم برای خود و هم برای کاربران.

شرکای ما
شرکای تجاری ما تامین کنندگان و ناشرانی هستند که برنامه‌ها و سرویس‌های خود را از طریق آیوتل به کاربران عرضه می‌کنند.